TEMPO İNŞAAT TEKSTİL TURİZM SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

TEMPO İNŞAAT 1996 Yılında TÜRKİYE de ilk kapak üretimine başlayıp ve halen üretime devam etmektedir.
Dokunmatik müdahale kapaklarımız estetik açıdan görüntüsü hoş olmayan muhtelif tesisatın kapanması ve doğacak arızalara daha kolay müdahale edilmesi açısından kullanılmaktadır.

Müdahale kapağı olarak 6 farklı Ana modelde üretim yapılmaktadır; bu modellerin metal,pvc,owaplan,seramik,mermer,granit ve değişik renklerde ile değişik kalınlıklardaki alçı levhalar için olmak üzere farklı üretimlerimiz bulunmaktadır.

ALTI FARKLI ANA MODELİMİZ AŞAĞIDA BELİRTİLMİŞTİR.

Sviçli Menteşeli Müdahale Kapağı
Sviçli Kancalı Müdahale Kapağı
Sıfır Konstruksiyon Delikli Müdahale Kapağı
Sıfır Konstruksiyon Deliksiz Müdahale Kapağı
Üstten Oturmalı MÜdahale Kapağı
T Profilden Müdahale Kapağı

Alüminyum Fuga Profillerimiz tavan-duvar birleşimlerinde,ıslak hacimlerde,asma tavan – seramik birleşimlerinde oluşabilecek çatlamaları önlemek ve dekoratif amaçlı kullanılmaktadır.

Fuga profillerimiz Ral : 9010 eloktrosatik toz boyalı ve boyları 3mt olarak stoğumuzda bulunmaktadır.
Yüksek metrajlı siparişlerde istenilen boyda ve ral renginde siparişler kabul edilmektedir.

Şaft kapağımız,yapı üzerindeki elektrik ile mekanik tesisatlarınızı güvenli ve dekoratif bir şekilde gizleyerek koruma imkanı sağlar.

Olası bir yangın anında tesisat şaftları baca etkisi yaparak yangının üst katlara hızlıca ilerlemesine olanak sağlarken, yangına dayanımlı şaft kapağımızın kullanılmasıyla gerek mahalde oluşan yangınların tesisatlara, gerekse tesisat şaftlarında oluşabilecek yangınların kullanım mahallerine ve diğer katlara ulaşmasını engeller.
Yangına Dayanıklı Şaft Kapağı tüm fonksiyonelliğinin yanısıra şaftın içinde başlayan yangına 120 dakika ( 1046 derece ); koridor kısmında başlayan yangına 90 dakika ( 1006 derece )boyunca yangının yayılmasını engeller ve insanların güvenli bölgelere kaçışını sağlar. 

Duman ve alev,yangında zarar veren iki temel unsurdur ; Şaft Kapağı bu unsurlara maruz kalınmasına izin vermez.

Ürünlerimiz İSO 9001:2008 , CE ve GOST belgelidir.